הסבר ערוך.jpeg

מי אני

חשוב לי לשתף אתכם בסיפור שלי כי עם השנים גיליתי שהוא משותף לרבים מאיתנו, ואני מאמין שרבים מכם יוכלו להזדהות איתו.

 

לתחום הכושר והבריאות הגעתי ממקום של מצוקה אישית.

 

בשנת 2010 השתחררתי משירות צבאי עם פציעת גב קשה, והתחלתי לחקור איך אפשר לפתור את הבעיה והאם אוכל לשוב ולהיות בריא כבעבר, חזק ובעל יכולת?


עברתי תהליך של שיקום פיזי, שכלל את הטיפול הרפואי והפיזיותרפיה המשקמת, נרשמתי לשיעורי יוגה ובמקביל החלטתי שאני הולך ללמוד את התחום הזה מהבסיס - קורס מדריכי כושר גופני ובריאות בוינגייט היה הבחירה הטבעית עבורי.

עם רכישת היסודות הבסיסיים באימון וכושר גופני במכון וינגייט, ולאחר שנים של אימונים בתחומים שונים, יצאתי עם מתודות וטכניקות ייחודיות באימונים, כאלה שיאפשרו לכם להשיג את המטרות שלכם בצורה המהירה, היעילה והבטוחה ביותר.


בעבודת האימון אני משלב אלמנטים מעולם הכוח, עולם היוגה וגם אומנויות הלחימה, מה שיוצר חוויית אימון מגוונת וייחודית, והיא מעוצבת כדי לשפר מדדי כושר רבים לצד יתרונות מנטליים ואחרים.


אני מאמין שאימון טוב הוא אימון בו תצליחו להתמיד, לא תיפצעו ותגיעו למטרות שלכם בדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר האפשרית.


האימונים הקבוצתיים מתקיימים ברמת גן, בקבוצות קטנות של עד 10 מתאמנים בקבוצה, כך שאוכל להקדיש תשומת לב מירבית לכל מתאמן.

ניתן לראות את מערכת האימונים כאן.

לאימונים אישיים יש ליצור קשר לצורך תאום פגישת הערכה והמשך טיפול.

לייבוא מזרני היוגה הגעתי מתוך כוונה לייצר פיתרון איכותי - קודם כל למתאמנות והמתאמנים שלי, ולמלא מקום שחשתי שדורש מענה - למזרני יוגה (ואימונים) באיכות הגבוהה ביותר - אך במחירים נוחים יותר משמציע השוק.

לאחר כעשור של תרגול יוגה ואימונים על עשרות של סוגי מזרנים שונים - הגעתי לשני סוגים בהם זיהיתי את האיכות הגבוהה ביותר, לצד עמידות וגם ייחודיות ומראה נעים.

אני מקווה שתמצאו תועלת הן מהאימונים, הן מהמזרנים והן מהמאמרים באתר ובדף הפייסבוק, ולכל שאלה אתם יותר ממוזמנים לכתוב לי פה באתר - או ישירות לערוצי התקשורת - טל', ווטסאפ ומייל.

שלכם, אבי

הסיפור שלי
%2525D7%2525A4%2525D7%2525A8%2525D7%2525